Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuCypr refunduje koszty zarażonych turystów

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Marta Szajbel | 2020-05-28 07:52:41
cypr, covid-19


W ramach nowej strategii mającej na celu przyciągniecie większej ilości turystów na Cypr, rząd cypryjski poinformował, iż zobowiązuje się przejąć koszty związane z zakwaterowaniem, wyżywieniem i lekami dla turystów oraz ich rodzin, którzy zarazili się Covid-19 podczas wakacji na Cyprze. Koszt, który poniesie zarażony pacjent to tylko i wyłącznie transfer na lotnisko i lot powrotny do domu.

 

Władze informują, że dla zakażonych COVID-19 turystów przeznaczony będzie 100-osobowy szpital, wyposażony w 112 łóżek intensywnej terapii i 200 respiratorów. Oprócz tego kraj oferuje kilka hoteli, które będą miejscem kwarantanny dla rodzin pacjentów.

 

Informacja o nowej cypryjskiej polityce względem turystów przekazała została 19 krajom tzw. "niskiego ryzyka". Każda osoba przyjeżdżająca na Cypr będzie musiała posiadać aktualne zaświadczenie o negatywnym wyniku testu na koronawirusa.

 

Turystyka stanowi jedną z najważniejszych gałęzi gospodarki cypryjskiej, w roku ubiegłym turystyka wyniosła 13% PKB kraju. Według wstępnych szacunków COVID-19 przyczyni się do zmniejszenia dochodów z turystyki sięgających rzędu 70%.

 

Na podstawie: https://gr.euronews.com/

 

Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Tłumaczenia medyczne

Biuro tłumaczeń Reddo Translations świadczy usługi z zakresu tłumaczeń medycznych. Tam, gdzie dro...
Polska - Warsaw 2021-04-20 Dodał: Marta Januszewska Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Pozostałe branże Zobacz ofertę

Katalogi stron

Każdy biznes wymaga rzetelnej reklamy. Jeśli chcesz, by Twoja firma pozyskała jeszcze większe rze...
Polska - Poznań 2021-04-20 Dodał: Jacek Cukierski IT/ICT Zobacz ofertę

Decorative grit

The BIOVITA company offers a wide range of decorative grits. Full colors can be checked at: www.b...
Polska - TENCZYNEK 2021-04-19 Dodał: Marcin Fertacz Pozostałe wyroby Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert