Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuCypr refunduje koszty zarażonych turystów

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Marta Szajbel | 2020-05-28 07:52:41
cypr, covid-19


W ramach nowej strategii mającej na celu przyciągniecie większej ilości turystów na Cypr, rząd cypryjski poinformował, iż zobowiązuje się przejąć koszty związane z zakwaterowaniem, wyżywieniem i lekami dla turystów oraz ich rodzin, którzy zarazili się Covid-19 podczas wakacji na Cyprze. Koszt, który poniesie zarażony pacjent to tylko i wyłącznie transfer na lotnisko i lot powrotny do domu.

 

Władze informują, że dla zakażonych COVID-19 turystów przeznaczony będzie 100-osobowy szpital, wyposażony w 112 łóżek intensywnej terapii i 200 respiratorów. Oprócz tego kraj oferuje kilka hoteli, które będą miejscem kwarantanny dla rodzin pacjentów.

 

Informacja o nowej cypryjskiej polityce względem turystów przekazała została 19 krajom tzw. "niskiego ryzyka". Każda osoba przyjeżdżająca na Cypr będzie musiała posiadać aktualne zaświadczenie o negatywnym wyniku testu na koronawirusa.

 

Turystyka stanowi jedną z najważniejszych gałęzi gospodarki cypryjskiej, w roku ubiegłym turystyka wyniosła 13% PKB kraju. Według wstępnych szacunków COVID-19 przyczyni się do zmniejszenia dochodów z turystyki sięgających rzędu 70%.

 

Na podstawie: https://gr.euronews.com/

 

Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

kancelaria kredyty frankowe Szczec...

Przygotujemy dla Ciebie wezwanie do zapłaty do Banku oraz pismo procesowe celem przerwania biegu ...
Polska - SZCZECIN 2021-12-05 Dodał: Adam grabowski Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Handel, IT/ICT Zobacz ofertę

Kancelarie frankowe Szczecin

Bezpłatnie przeanalizujemy Twoją umowę pod kątem występowania w niej klauzul niedozwolonych (abuz...
Polska - SZCZECIN 2021-12-05 Dodał: Adam grabowski Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Handel, IT/ICT, Usługi finansowe Zobacz ofertę

Blog medyczny

Najlepszy blog medyczny na rynku.
Polska - SZCZECIN 2021-12-05 Dodał: Adam grabowski Mięso, Ryby, Leśnictwo i pozyskiwanie drewna Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert