Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuForum InvestGR 2020 odbędzie się przez Internet

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Marta Szajbel | 2020-05-13 10:00:09
grecja, aktualności


Organizatorzy InvestGR Forum ogłosili, iż w związku z pandemią koronawirusa w roku obecnym wydarzenie odbędzie się online. W związku z nadzwyczajną sytuacją i nowym online charakterem wydarzenia Forum InvestGR otrzymało nową nazwę “Greece in Pole Position” (Grecja w najlepszej pozycji startowej). Zgodnie z oświadczeniem organizatorów przewiduje się także utworzenie dodatkowych paneli dyskusyjnych a całość wydarzenia podzielona ma zostać na dwie sesje (15-16 lipca, 8-9 października). Podział na dwie części ma celu podjęcie tematu inwestycji zagranicznych w Grecji, zarówno bezpośrednio po kryzysie zdrowotnym, jak i w niedalekiej przyszłości, kiedy perspektywy gospodarcze na nadchodzące miesiące staną się wyraźniejsze.

Założyciel Forum InvestGR, A. Yannopoulos zaznaczył, że wydarzenie deklaruje swoją dynamiczną obecność w debacie publicznej na temat inwestycji zagranicznych w Grecji w erze Covid-19, podkreślając jednocześnie ich wysoką wagę w obecnym momencie.

Dzięki nowemu tytułowi Grecja w najlepszej pozycji startowej chcieliśmy podkreślić pozytywny wizerunek kraju po udanym zarządzaniu kryzysem COVID-19, a także uwydatnić możliwości ożywienia gospodarki i przyciągnięcia nowych inwestycji zagranicznych w oparciu o uprzywilejowany punkt startowy. Jesteśmy bardzo podekscytowani prowadzeniem wydarzenia online

 

W kontekście strategicznej współpracy Ernst & Young Greece i Forum InvestGR zostaną przedstawione i przeanalizowane pierwsze wyniki badania EY „Survey: Greece 2020” dotyczącego atrakcyjności tego kraju jako miejsca inwestycji. Badanie po raz pierwszy od początku kryzysu zdrowotnego, ma zaprezentować opinie społeczności inwestycyjnej na temat mocnych i słabych stron Grecji jako miejsca docelowego inwestycji.

Forum organizowane jest przez Public Affairs & Networks trzeci rok z rzędu przy wsparciu Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Grecji, Ministerstwa Rozwoju, Pracy i Technologii i Inwestycji, Ministerstwa Spraw Zagranicznych i Greckiej Federacji Przedsiębiorstw (SEV).

 

Na podstawie: https://www.ekathimerini.com

Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

NEONLED - Lighting Letters/signs

We are the manufacturer lighting letters, products from PMMA, PCV, PC. Currently, we operate on ...
Polska - Stanisławów Drugi 2020-05-11 Dodał: Łukasz Habierski Media i reklama, Organizacja targów i wydarzeń, Wyposażenie wnętrz, Oświetlenie, Wyroby z gumy i tworzyw sztucznych Zobacz ofertę

Taśma z nadrukiem - Taśmy pakowe z nadrukiem - Hurt i Detal

Taśmy z nadrukiem dla Twojej firmy w ilościach hurtowych i detalicznych. Realizuje zamówienia w c...
Polska - WARSZAWA 2020-10-21 Dodał: Paweł Bednarski Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Handel, IT/ICT, Usługi finansowe Zobacz ofertę

Czapki z haftem

Jedne z gadżetów odzieżowych, noszonych przez cały rok to czapki z haftem. Wiosną, latem i jesien...
Polska - ŻARY 2020-01-10 Dodał: Adam Burzyński Media i reklama Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert