Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuSzansa dla polskich firm produkujących profesjonalne środki czyszczące?

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Marta Szajbel | 2020-03-24 10:11:32
grecja, covid-19, aktualności


 

Zgodnie z danymi platformy Douleutaras* w ostatnich dniach w porównaniu z rokiem ubiegłym - odnotowano ponad 15% wzrost liczby zgłoszeń dot. profesjonalnego czyszczenia i dezynfekcji. Liczba zgłoszeń drastycznie wzrosła w momencie (10 marca br.), kiedy rząd grecki zaczął zaostrzać środki przeciwko walce z COVID-19. Zgodnie z danymi, liczba zgłoszeń dot. zainteresowania profesjonalnym czyszczeniem wyniosła w chwili obecnej 4000. Większość wniosków pochodzi z okolic Aten, i Pireusu są także zgłoszenia z dzielnic takich jak Glifada, Chalandri, Peristeri, Kalithea i Marousi w regionie Attyki ale także z Salonik (Północna Grecja).

Większość wniosków dot. zapotrzebowania na profesjonalne usługi czyszczenia i dezynfekcji, w mniejszym stopniu pojawiły się także zgłoszenia dot. hydrauliki i napraw elektrycznych. Przed ogłoszeniem pandemii większość wniosków dot. głownie remontów, wymiany okien i generalnie dużych robót, które w chwili obecnej zostały odłożone na czas nieokreślony.

W związku ze zwiększonym zapotrzebowaniem na usługi sprzątające w najbliższych dniach platforma uruchomi dodatkowe usługi związane z regularną dezynfekcją powierzchni mieszalnych.

 

* Douleutaras.gr to grecka platforma elektroniczna zrzeszająca profesjonalistów różnych branż oferujących usługi sprzątające, hydrauliczne, remontowe itp.

 

Na podstawie:

https://www.kathimerini.gr/

https://www.douleutaras.gr/

Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Dentysta Toruń

Invisalign - przezroczysty aparat ortodontyczny Nakładki na zęby Invisalign to nowoczesna tech...
Polska - Toruń 2022-01-23 Dodał: Aleksandra Kotkowska Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Handel, IT/ICT, Usługi finansowe Zobacz ofertę

Ortodonta Toruń

Invisalign - innowacyjny aparat na zęby Nakładki zębowe Invisalign to zaawansowana technologia...
Polska - Toruń 2022-01-23 Dodał: Aleksandra Kotkowska Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Handel, Energia i surowce odnawialne, Pozostałe wyroby Zobacz ofertę

Ortodonta Toruń

Invisalign - innowacyjne nakładki na zęby Aparat ortodontyczny Invisalign to zaawansowana tech...
Polska - Toruń 2022-01-23 Dodał: Aleksandra Kotkowska Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Handel, IT/ICT, Usługi finansowe Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert