Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuDolphin Capital Investors realizuje nowe projekty inwestycji turystycznych w Grecji

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Marta Szajbel | 2019-07-23 12:26:27
inwestycje, grecja, aktualności, paih, zbh ateny


Dolphin Capital Investors rozpoczął realizację inwestycji turystycznych o łącznej wartości 600 milionów euro na wyspie Kea (Cyklady) oraz w pobliżu miejscowości Kilada na wschodnim Peloponezie.
Na wczesną jesień planowane jest rozpoczęcie budowy nowego ośrodka w Kilada, który będzie nosił nazwę Kilada Hills. Przewidywany budżet szacuje się na budżet 420 mln euro. Zgodnie z informacjami, proces licencjonowania budynków znajduje się na zaawansowanym poziomie i oczekuje się, że zostanie on ukończony w ciągu najbliższych kilku miesięcy.
Druga inwestycja, to projekt zainicjowany przez Dolphin Capital Investors we współpracy z Kerzner International Holdings Limited. Szacuje się, że wartość inwestycji wyniesie ok 150 milionów euro. Mowa tutaj o budowie luksusowego obiektu z 75 pokojami i willami, z których część następnie zostanie wystawiona na sprzedaż. Projekt nosi nazwę One & Only Kea Island. Na moment obecny znajduje się on w fazie wdrażania. Dnia 8 lipca br. miała miejsce oficjalna ceremonia rozpoczynająca budowę ww. w inwestycji.
 

W zeszłym roku firma Dolphin Dolphin Capital Investors przeprowadziła szereg udanych transakcji (sprzedaży nieruchomości), w tym udział w projekcie rozwoju turystyki w Sitia we wschodniej części Krety - uzyskując łączne przychody sięgające rzędu 34 mln euro.

 

Na podstawie: www.ekathimerini.com 19.07.2019