Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuRainbow otworzył nowy ekskluzywny hotel na Zakynthos

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Marta Szajbel | 2019-07-08 09:16:59
rainbow, hotel, pfr, inwestycje, grecja, aktualności


Należąca do Rainbow, grecka spółka White Olive Hotels A.E. dzięki podpisaniu umowy inwestycyjnej z Funduszem Ekspansji Zagranicznej (PFR), pozyskała 9 mln euro na kolejne inwestycje na terenie Grecji. Aktualnie do sieci hoteli White Olive Hotels A.E należą trzy hotele położone na greckiej wyspie Zakynthos, w tym dwa 4* obiekty (White Olive Cameo i White Olive Premium) i otwarty w lipcu br. pierwszy 5* hotel w portfelu inwestycji Rainbow o nazwie White Olive Elite Laganas. Hotel posiada 196 pokojów, 530 łóżek, trzy baseny, dwie restauracje (all inclusive i a la carte), dwa bary, siłownia i spa z sauną. Zgodnie z informacjami, wszystkie meble stanowiące wyposażenie hotelu wyprodukowane zostały w Polsce.

Strategiczne plany White Olive Hotels opierają się na dalszym rozwoju inwestycji na terenie Grecji, która jest jedną z głównych destynacji turystycznych zarówno dla polskich jak i zagranicznych turystów. Zgodnie z planami, nowe obiekty  hotelowe zlokalizowane będą na wyspach takich jak Kreta, Rodos i Kos.