Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuGrecki startup nieruchomości rośnie w sile

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Marta Szajbel | 2019-06-06 14:14:46
grecja, aktualności


Wynajem nieruchomości na greckiej platformie Blueground rozwija się na całym świecie. Grecka firma Blueground, która powstała w 2003 roku w Atenach na moment obecny zarządza już ponad 2000 mieszkań na całym świecie (pod koniec ubiegłego roku posiadała ich 1500). Strategicznym celem ateńskiej firmy jest zarządzać blisko 4000 nieruchomości pod koniec obecnego roku, natomist w roku 2023 planowana liczba nieruchomości to około 50 000. Do końca roku firma zamierza wynająć około 1000 mieszkań w stolicy Grecji.

Według Blueground, Ateny są jednym z największych rynków. Startup poszukuje nieruchomości w centrum miasta, a także na południowych i północnych przedmieściach. Kładzie nacisk na obszary dużego popytu w pobliżu centrów biznesowych, takich jak centrum Aten, Ambelokipi, Mets, Kolonaki, Aghia Paraskevi, Psychico, Halandri, Filothei, Kifissia, Maroussi, Elliniko, Glyfada, Palaio Faliro i Voula. Poza Grecją, Blueground obsługuje również rynki nieruchomości w Stambule, Dubaju i sześciu miastach USA (Nowy Jork, Boston, Waszyngton, Chicago, San Francisco i Los Angeles). 

 

 

Na podstawie:

www.ekathimerini.com 05.06.2019, 

https://www.iefimerida.gr/oikonomia/i-blueground-katakta-tin-athina

https://www.theblueground.com/