Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuThe Posidonia Sea Tourism Forum

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Marta Szajbel | 2019-03-28 14:25:27
forum, grecja, aktualnosci


Stowarzyszenie Śródziemnomorskich Portów Wycieczkowych (MedCruise) będzie aktywnie uczestniczyć w Piątym Forum Turystyki Morskiej Posidonia w Atenach w dniach 28-29 maja. Tematem tegorocznego forum jest „Tworzenie nowej wizji turystyki morskiej na Wschodzie”. MedCruise skupi uwagę na promocji Morza Śródziemnego i sąsiednich mórz na rynkach azjatyckich, aby przyciągnąć potencjalnych nowych pasażerów rejsów do regionu.

Forum Turystyki Morskiej Posidonia będzie doskonałą okazją do nawiązania kontaktów, a rodzina MedCruise, największe stowarzyszenie portów wycieczkowych na świecie, będzie wspierać naszych członków i promować nasz region jako najlepszy cel podróży na świecie powiedział MedCruise President Airam Diaz Pastor.

W roku 2017 ponad 1300 delegatów i wystawców z 22 krajów wzięło udział w Posidonia Sea Tourism Forum. Po raz kolejny miejsca docelowe i przedstawiciele portów, a także dostawcy usług powinni być gotowi do współpracy z branżą wycieczkową.

Wydarzenie zapewni wiele okazji do nawiązania kontaktów z kluczowymi decydentami linii rejsowych i ekspertami branżowymi, zdobycia cennego wglądu w trendy wpływające na przyszłość regionu i omówienia projektów infrastrukturalnych. Forum będzie stanowić platformę dla przedstawicieli rządów krajowych i regionalnych do przedstawienia zaplanowanych polityk i omówienia przyszłych potrzeb przemysłu w zakresie rozwoju turystyki morskiej w regionie.

 

Więcej informacji można pobrać poniżej broszury wydarzenia:

http://www.posidoniaseatourism.com/Images/PSTF_2019_Brochure_e-use_ENG_R5.aspx

 

Źródło: http://www.posidoniaseatourism.com

http://www.ekathimerini.com, Thursday, 28 March 2019