Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuOdbyła się misja firm polskich sektora farmaceutycznego

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Marta Szajbel | 2019-02-05 12:22:08
targi, paih, farmacja, zbh, promocja, ateny, grecja

Podczas 10th Conference + Expo - Pharmacy & Medical Management & Communication na stoisku Zagranicznego Biura Handlowego PAIH w Atenach z sukcesem zaprezentowało swoją ofertę aż 11 firm polskich. Asortyment firm polskich skierowany był w głównej mierze do przedstawicieli branży medycznej, farmaceutycznej i stomatologicznej.

W dniach 2-3 lutego 2019 roku odbyła się misja gospodarcza firm sektora farmaceutycznego, w związku z organizacją stoiska promocyjnego podczas 10th Conference + Expo - Pharmacy & Medical Management & Communication.

f1


Produkcja i dystrybucja leków jest jednym z najbardziej dynamicznych sektorów gospodarki greckiej. Zgodnie z danymi statystycznymi z ostatnich lat, w Grecji działa 56 międzynarodowych jak i ok 50 narodowych firm farmaceutycznych. Łańcuch dostaw w odniesieniu do produktów farmaceutycznych składa się z firm farmaceutycznych (zarówno producentów i importerów), hurtowników (zarówno magazynowania i dystrybucji) oraz aptek. Wszystkie produkty lecznicze są dystrybuowane za pośrednictwem hurtowni do aptek, z wyjątkiem produktów do użytku tylko w szpitalu, które są przekazywane bezpośrednio do szpitali.

Podczas dwudniowych targów, na stoisku Zagranicznego Biura Handlowego PAIH w Atenach, znajdującego się w centralnej części targów, z sukcesem zaprezentowało swoją ofertę aż 11 firm polskich. Dodatkowo, jedna polska firma posiadała własne stoisko promocyjne.

Asortyment firm polskich skierowany był w głównej mierze do przedstawicieli branży medycznej, farmaceutycznej i stomatologicznej. Na stoisku ZBH Ateny, po raz kolejny, zaprezentowała się także Polsko – Grecka Izba Przemysłowo – Handlowa. 10th Conference + Expo - Pharmacy & Medical Management & Communication stworzyły polskim przedsiębiorcom możliwość wymiany doświadczeń międzynarodowych. Przeprowadzono szereg rozmów B2B, które w przyszłości zaowocować mogą nowymi kontraktami.


Na targach, oprócz produktów skierowanych do aptek można było znaleźć asortyment w zakresie usług medycznych, leków homeopatycznych, suplementów diety, kosmetyków i dermokosmetyków.Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

DPM SOLID LTD Spółka komandytowa - Poland

DPMSolid Limited Sp. k. is a Polish company with almost 20 years of experience in the production ...
Polska - Kowanówko 2021-01-19 Dodał: Paweł Kosmowski Handel, Pozostały sprzęt elektryczny, Oświetlenie, Elektronika użytkowa Zobacz ofertę

Słomki Papierowe

Jesteśmy bezpośrednim importerem naczyń ekologicznych dla branży HORECA. Na aukcji oferujemy przy...
Polska - Konin 2021-01-19 Dodał: Małgorzata Musiał Handel Zobacz ofertę

NEONLED - Lighting Letters/signs

We are the manufacturer lighting letters, products from PMMA, PCV, PC. Currently, we operate on ...
Polska - Stanisławów Drugi 2020-11-05 Dodał: Łukasz Habierski Media i reklama, Organizacja targów i wydarzeń, Wyposażenie wnętrz, Oświetlenie, Wyroby z gumy i tworzyw sztucznych Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert