Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuPolska oferta podbija Cypr

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Marta Szajbel | 2018-12-17 09:41:21
food, paih, targi, grecja, polska, zbh, promocja, wspolpraca

W dniach 8-9 grudnia br. w Centrum Targowo - Wystawienniczym Pavilion Hall w Nikozji na Cyprze odbyły się targi Food Panoram Expo 2019.

W dniach 8-9 grudnia br. w Centrum Targowo - Wystawienniczym Pavilion Hall w Nikozji na Cyprze odbyły się targi Food Panoram Expo 2019. Targi stanowiły doskonałą okazję do wymiany kontaktów pomiędzy producentami a nabywcami produktów branży spożywczej. Profil targów obejmował wszystkie rodzaje produkcji spożywczej od owoców i warzyw po mięsa, alkohole i nabiał.

cypr 1


Trwające dwa dni targi, zgromadziły wystawców komercyjnych i publicznych, organizacje spółdzielcze, instytucje publiczne i prywatne działające w sektorach produkcji rolnej, turystyki i sektorze publicznym na terenie Grecji i Cypru. Wydarzeniu handlowemu towarzyszyły imprezy równoległe, które ukazywały tradycję i kulturę Cypru.

cypr 2

Zespól Zagranicznego Biura Handlowego PAIH w Atenach przeprowadził rozmowy z przedsiębiorcami cypryjskimi i greckimi zainteresowanymi współpracą z Polską. Głównym celem uczestnictwa ΖΒΗ Ateny w targach FoodPanorama Expo była misja mająca na celu rozpoznanie rynku w związku z planowanym na rok następny objęciem terytorialnym Cypru działalnością ZBH Ateny. Podczas targów nawiązane zostały liczne oferty współpracy zarówno z firmami jak i izbami przemysłowo-handlowymi. Na stoisku ZBH zaprezentowane zostały kwartalniki "Polish Food" wydawane przez Agencję Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa przy współpracy z Ministerstwem Rolnictwa i Rozwoju Wsi jak i wydawnictwa własne ZBH Ateny pt. „Made in Poland”.

2 cypr

 


Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Automaty wydające, vendingowe

ASD Systems - Producent automatów wydających. Automaty wydające i autorska aplikacja IDS wspomag...
Polska - BIELSKO-BIAŁA 2021-02-16 Dodał: HUBERT WRÓBLEWSKI Handel, IT/ICT, Produkcja pozostałych maszyn, Maszyny i urządzenia, Produkcja metalowych wyrobów gotowych Zobacz ofertę

DPM SOLID LTD Spółka komandytowa - Poland

DPMSolid Limited Sp. k. is a Polish company with almost 20 years of experience in the production ...
Polska - Kowanówko 2021-01-19 Dodał: Paweł Kosmowski Handel, Pozostały sprzęt elektryczny, Oświetlenie, Elektronika użytkowa Zobacz ofertę

Słomki Papierowe

Jesteśmy bezpośrednim importerem naczyń ekologicznych dla branży HORECA. Na aukcji oferujemy przy...
Polska - Konin 2021-01-19 Dodał: Małgorzata Musiał Handel Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert