Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuStoisko ZBH Ateny podczas targów Athens Boat Show 2018

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Marta Szajbel | 2018-11-27 12:26:25
boat, paih, targi, wspolpraca, ateny, lodzie, jachty

Udział polskich przedsiębiorców w targach Athens Boat Show w dniach 22 - 26 listopada 2018 roku.

Zagraniczne Biuro Handlowe PAIH w Atenach w dniach od 21-27 listopada 2018 roku zorganizowało misję gospodarczą polskich przedsiębiorców przemysłu jachtowego i sportów wodnych do Aten, wraz z udziałem w Międzynarodowych Targach Żeglarskich Athens Boat Show 2018. Targi miały miejsce w dniach 22-26 listopada br. w Olympic Fencing Center w Atenach.

IMG6905

Athens Boat Show stanowią największą imprezą przemysłu jachtowego w Grecji. Rokrocznie przeciągają setki wystawców i tysiące zwiedzających. Grecja, jako jedna z najpopularniejszych destynacji turystycznych w Europie, jest ważnym partnerem gospodarczym dla przedsiębiorców oferujących łodzie, jachty i sprzęt w zakresie sportów wodnych. Warto przypomnieć, iż w Polsce produkuje się ponad 22 tysiące jachtów rocznie. Naszą specjalnością są jachty motorowe o długości do 9 metrów. Jesteśmy drugim po Stanach Zjednoczonych producentem w tej kategorii.

IMG6845

Podczas tragów zaprezentowano bogatą ofertę, w skład której wchodziły: łodzie gumowe, motorowe, poliestrowe i rybackie oraz jachty i żaglówki. Zaprezentowały się również wypożyczalnie łodzi, producenci silników do łodzi, sprzętu nawigacyjnego oraz sportów wodnych i sprzętu do nurkowania.

IMG6906Na stoisku ZBH Ateny (hall A, stand 11) swoją ofertę zaprezentowały cztery polskie przedsiębiorstwa. Misja stanowiła doskonałą okazję do nawiązania długotrwałych relacji biznesowych, a także znalezienia perspektywicznych partnerów, którzy nie współpracowali dotychczas z Polską. Greccy przedsiębiorcy wykazali duże zainteresowanie polską ofertą. Nawiązano liczne, bardzo obiecujące, kontakty handlowe.