Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuSukces polskiej oferty mięsnej!

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Marta Szajbel | 2018-11-19 10:43:30
meat days, handel, tagi, sukces, grecja, zbh, paih

Zagraniczne Biuro Handlowe Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu (PAIH) w Atenach zorganizowało misję firm polskich branży mięsnej i nabiału, w związku z uczestnictwem w Międzynarodowych Targach Meat and Grill Days and Dairy Expo w Atenach w dniach 10-12 listopada br. Na listę firm uczestniczących w misji wpisało się

Zagraniczne Biuro Handlowe Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu (PAIH) w Atenach zorganizowało misję firm polskich branży mięsnej i nabiału, w związku z uczestnictwem w Międzynarodowych Targach Meat and Grill Days and Dairy Expo w Atenach w dniach 10-12 listopada br. 

IMG6436

Asortyment targów obejmował mięso i produkty mięsne, maszyny i sprzęt do przetwarzania mięsa, systemy chłodzenia, rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa jak i innowacyjne wyposażenie dla rzeźni. Podczas targów jako impreza towarzysząca odbyły się targi nabiału i produktów mleczarskich DAIRY EXPO.

IMG6416

Oferta polskich firm po raz kolejny cieszyła się dużym zainteresowaniem. Uczestnicy misji zaprezentowali swoją ofertę na wspólnym stoisku wystawienniczym ZBH Ateny, gdzie z sukcesem przeprowadzonych zostało kilkadziesiąt spotkań biznesowych z potencjalnymi partnerami greckimi jak i przedstawicielami Polsko – Greckiej Izby Przemysłowo Handlowej. Nawiązano liczne kontakty.

 Po raz kolejny wracamy bogatsi o ciekawe kontakty biznesowe, które mamy nadzieję przekształcą się w regularną współpracę z greckimi firmami. Jestem przekonany, że Meat Masters Poland uczyni z Meat Days w Atenach stały punktem w swoim kalendarzu i dzięki wsparciu ZBH będzie konsekwentnie budowało swoją rozpoznawalność na rynku greckim - komentuje Jakub Łopiński, Dyrektor Generalny Meat Masters Poland

 

 

 

 


 

 

Greccy importerzy w sposób entuzjastyczny wypowiadali się o polskiej ofercie z branży mięsnej, wskazując Polskę, jako strategicznego dostawcę. Dnia 12 listopada 2018 na stoisku ZBH Ateny odbył się Seminarium „Dostęp do rynku greckiego - możliwości współpracy z rynkiem greckim”.

IMG6458

Targi stanowiły doskonałą możliwość promowania potencjału polskich firm branży mięsnej.

IMG6482