Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuPolskie firmy kosmetyczne podbijają rynek grecki!

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Marta Szajbel | 2018-11-08 09:05:33
kosmetyki, polska, grecja, współpraca, targi, ateny, beauty

Polska oferta biznesowa branży kosmetycznej podbiła rynek grecki.

 
Już po raz kolejny polska oferta biznesowa branży kosmetycznej podbiła rynek grecki. W dniach 03-05 listopada br. sześć polskich firm z sukcesem uczestniczyło w targach Beauty Greece 2018 mających miejsce w Mediterranean Exhibition Centre koło Aten.
beauty4

 
W targach wzięło udział ponad 200 wystawców z Grecji i zagranicy, którzy na swoich stoiskach zaprezentowali szeroką gamę kosmetyków kolorowych i pielęgnacyjnych ale także profesjonalne wyposażenie i sprzęt do salonów kosmetycznych i fryzjerskich ale także do gabinetów odnowy biologicznej. Szacuję się, iż liczba odwiedzających przekroczyła ponad 23 tys.
Zespół Zagranicznego Biura Handlowego PAIH w Atenach przeprowadził liczne rozmowy z przedsiębiorcami greckimi zainteresowanymi współpracą z rynkiem polskim. Innowacyjność, jakość i cena polskich kosmetyków stanowią gwarancję sukcesu polskiego przemysłu kosmetycznego pomimo silnej konkurencji ze strony światowych marek.
beauty2

Strona organizatora targów: