Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji Eksportu27. Międzynarodowe Targi Agrotica z polskim akcentem

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Marta Szajbel | 2018-02-13 12:14:47
agrotica, zaproszenie, targi, wphi uczestniczy, stoisko polskie, współpraca, polska, grecja, saloniki, promocja, działania promocyjne, oferta polska

Agrotica to największe w Grecji targi rolnicze, które rozpoczynają się w czwartek, 1 lutego w Międzynarodowym Centrum Wystawowym HELEXPO w Salonikach i potrwają do niedzieli. Swoją ofertę prezentuje 1950 wystawców z 45 krajów.

Agrotica to największe w Grecji targi rolnicze, które rozpoczynają się w czwartek, 1 lutego w Międzynarodowym Centrum Wystawowym HELEXPO w Salonikach i potrwają do niedzieli. Swoją ofertę prezentuje 1950 wystawców z 45 krajów.

agrotika2018

Targi Agrotica to największe wydarzenie sektora rolnego na Bałkanach i południowo-wschodnim wybrzeżu Morza Śródziemnego. Organizowane są od 1985 roku przez Międzynarodowe Centrum Wystawowe HELEXPO w Salonikach i stanowią jedne z pierwszych targów rolniczych w Europie. Są źródłem najnowszych rozwiązań dla rolników oraz osób związanych z branżą rolną a także prezentują przegląd rynku maszyn i urządzeń rolniczych. W ramach ekspozycji zaprezentowane zostaną środki do produkcji rolniczej m. in.: nawozy, środki ochrony roślin, pasze przemysłowe oraz kwalifikowany materiał.

Na targach nie zabraknie również polskiego akcentu. Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Atenach zorganizował misję gospodarczą firm polskich. W tym celu zostało utworzone stoisko (2nd pavilon, 2nd floor. Stand 2c) promocyjno-informacyjne, na które serdecznie chce wszystkich zaprosić. Na stoisku pracownicy WPHI zapewniają wszelką pomoc związaną z pobytem jak i podczas rozmów biznesowych.

Jest to doskonała okazja do promocji nie tylko polskich producentów sprzętu oraz maszyn rolniczych ale i do rozmów z greckimi przedsiębiorcami.

Targi Agrotica to również miejsce biznesowych spotkań, głównie greckich producentów z szeroko rozumianej branży rolno-spożywczej z krajowymi i zagranicznymi partnerami. Pomagają w tym sesje B2B, liczne konferencje i fora.

 

Źródło:

http://polonorama.com/index.php/aktualnoci/wydarzenia/3267-27-miedzynarodowe-targi-agrotica-z-polskim-stoiskiem-promocyjno-informacyjne