Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuZaproszenie do uczestnictwa w Międzynarodowych Targach AGROTICA 2018

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Mirosław Gojdż | 2018-01-18 09:51:54
targi, maszyny rollicze, wphi, stoisko, promocja, wspólpraca, saloniki, fairs, greece

Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Atenach organizuje misję gospodarczą firm polskich w związku z organizacją stoiska informacyjnego podczas Międzynarodowych Targów AGROTICA 2018, które odbędą się w dniach 01-04 lutego 2018 r. w Międzynarodowym Centrum Wystawienniczym w Salonikach.

Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Atenach organizuje misję gospodarczą firm polskich w związku z organizacją stoiska informacyjnego podczas Międzynarodowych Targów AGROTICA 2018, które odbędą się w dniach 01-04 lutego 2018 r. w Międzynarodowym Centrum Wystawienniczym w Salonikach. Zapraszamy wszystkie podmioty gospodarcze, których działalność tematycznie związana jest z tymi targami do udziału lub do odwiedzenia naszego stoiska (2nd pavilion, 2nd floor. Stand 2c). Organizatorem targów jest firma Helexpo S.A posiadającą wieloletnie doświadczenie.

logoel

 

Targi AGROTICA organizowane są od 1985 roku i stanowią jedne z pierwszych targów rolniczych w Europie. Od lat postrzegane są one jako doskonałe miejsce prezentacji najnowszych i najnowocześniejszych maszyn i urządzeń rolniczych. Targi AGROTICA to również kompleksowa wystawa, podczas której swoją aktualną ofertę pokazują producenci nawozów, nasion, środków ochrony roślin, firmy z sektora finansowego i innych branż związanych z rolnictwem.

 

Grecja to nie tylko 11 mln ludności. W roku 2016 Grecję odwiedziło ok. 24 mln turystów. Grecja posiada opartą o import strukturę konsumpcji. W latach 2012-2016 polski eksport do Grecji wzrósł o prawie 47%. Dużą szansą dla polskiego eksportu do Grecji jest rynek produktów rolno-spożywczych. Grecki import sektora rolno-spożywczego szacowany jest na 5,5 mld Euro. Udział polskiego eksportu do Grecji w tym sektorze systematyczne wzrasta. Grecki Urząd Statystyczny opublikował dane, z których wynika, ze średnia roczna konsumpcja per capita żywności i napojów w Grecji w 2014 roku, wyniosła 2,5 tys. Euro i była wartością znacznie wyższą od średniej konsumpcji w Unii Europejskiej, która wyniosła 1,7 tys. Euro na mieszkańca.

 

Targi AGROTICA 2018 w Salonikach stanowią doskonałą okazję do promocji polskich producentów sprzętu i maszyn rolniczych. Greccy przedsiębiorcy wykazują duże zainteresowanie produktami z Polski. Podczas targów będą Państwo mieli możliwość prezentowania własnej oferty handlowej. WPHI zorganizuje także spotkania B2B ze znaczącymi firmami greckimi. Zapewniamy wszelką pomoc związaną z pobytem jak i podczas rozmów biznesowych. W przypadku brakuj możliwości przyjazdu, zapraszamy do nadsyłania na adres naszego Wydziału materiałów promocyjnych, prospektów, katalogów, materiałów na CD i DVD w języku angielskim lub greckim. Materiały te będziemy dystrybuować bezpłatnie na naszym stoisku.

 

Ponadto, WPHI Ateny zapewnia:

 

1. Dobór partnerów do rozmów B2B właściwych dla branży, jakie reprezentują uczestnicy misji.

2. Pomoc w nawiązywaniu kontaktów handlowych podczas targów AGROTICA. Pozyskanie partnerów do rozmów podczas targów oraz przygotowanie list potencjalnych partnerów.

3. Pomoc w prezentacji firm i ofert w języku greckim na stoisku WPHI Ateny podczas targów AGROTICA oraz podczas wizyt studyjnych.

4. Pomoc podczas rozmów biznesowych (pomoc merytoryczna, tłumaczenia).

5. Wspólną organizację lub pomoc w organizacji seminarium, konferencji, konferencji prasowych.

6. Oprawę informacyjną dla uczestników misji w postaci informacji o kraju, o rynku i jego możliwościach, zestawu porad nt. prowadzenia handlu z rynkiem i działalności gospodarczej w Grecji.

7. Promocję firmy wśród greckich przedsiębiorców odwiedzających nasza stronę internetową.

 

Więcej informacji znajdziecie Państwo pod linkiem: http://agrotica.helexpo.gr/el

 

Ankieta Uczestnika do pobrania poniżej:

 

 

 

 

 

 

 
Pliki do pobrania

PPEPLAgrotica-new
doc | 47.5 KB
Pobierz

Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Płotki przeciwśniegowe

Płotki śniegowe montujemy by zapobiec zrywaniu lub deformacji rynny w skrajnych wypadku i regionó...
Polska - POZNAŃ 2021-05-05 Dodał: Marcin Ciesielski Produkcja metalowych wyrobów gotowych Zobacz ofertę

Rynny aluminiowe

Do zalet rynien aluminiowych można zaliczyć wcześniej wspomniana lekkość. Aluminium należy do sur...
Polska - POZNAŃ 2021-05-05 Dodał: Marcin Ciesielski Produkcja metalowych wyrobów gotowych Zobacz ofertę

Rynny miedziane

Najpopularniejszymi materiałami stosowanymi do produkcji orynnowań są stal, aluminium oraz właśni...
Polska - POZNAŃ 2021-05-05 Dodał: Marcin Ciesielski Produkcja metalowych wyrobów gotowych Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert