Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuUroczyste uhonorowanie Wydziału Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Atenach

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Marta Szajbel | 2017-09-17 13:50:13
współpraca, nagroda, związek, izba, polska, grecja

Dnia 11 września br. w siedzibie Grecko-Polskiego Związku Przemysłu i Inwestycji w Salonikach, w licznym gronie przedstawicieli greckiego biznesu odbyło się uroczyste uhonorowanie Wydziału Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Atenach.

Dnia 11 września br. w siedzibie Grecko-Polskiego Związku Przemysłu i Inwestycji w Salonikach, w licznym gronie przedstawicieli greckiego biznesu odbyło się uroczyste uhonorowanie Wydziału Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Atenach. Kierownik WPHI Ateny, pan Mirosław Gojdź odebrał z rąk prezesa Związku, pana Kirosa Lazaridisa honorowe odznaczenie „za wieloletni wkład w rozwój stosunków ekonomicznych pomiędzy Polską a Grecją”. Kierownik WPHI Ateny podkreślił ważną rolę Salonik i regionu Macedonii Środkowej. Podziękował za dotychczasową współpracę i zaangażowanie Związku w tym obszarze.

Podczas spotkanie podkreślony został znaczny wzrost wymiany handlowej pomiędzy Polską i Grecją. Kierownik WPHI, określił możliwe obszary współpracy oraz zapowiedział zdynamizowanie działań związanych z kojarzeniem partnerów biznesowych na terenie Polski i Grecji.