Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuWizytacja Międzynarodowych Targów ATHENS FASHION TRADE SHOW 2017

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Marta Szajbel | 2017-09-09 07:22:37
targi, organizacja, współpraca, polska, grecja, fairs

Dnia 07.09.2017 r. przedstawiciele Wydziału Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Atenach odwiedzili Międzynarodowe Targi ATHENS FASHION TRADE SHOW 2017, które odbywają się w Metropolitan Expo w Atenach w dniach 07-10.10.2017 r.

Dnia 07.09.2017 r. przedstawiciele Wydziału Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Atenach odwiedzili Międzynarodowe Targi ATHENS FASHION TRADE SHOW 2017, które odbywają się w Metropolitan Expo w Atenach w dniach 07-10.10.2017 r.

afts1

Celem wizytacji było zbadanie możliwości nawiązania polsko-greckiej współpracy w branży odzieżowej oraz nawiązanie kontaktów gospodarczych z greckimi partnerami.

W targach udział biorą między innymi producenci, importerzy oraz projektanci ubrań, biżuterii, bielizny, butów, akcesoriów skórzanych oraz futer.

Przeważająca większość wystawców importuje oferowane przez siebie produkty bądź wykorzystywane surowce z krajów takich jak Turcja, Chiny czy Włochy. Ewentualnym polem do współpracy z polskimi przedsiębiorcami mógłby być eksport z naszego kraju materiałów takich jak wysokiej jakości skóra.

afts5

Podczas swojej wizyty na Targach przedstawiciele WPHI odbyli wiele spotkań B2B z greckimi przedsiębiorcami, podczas których promowali polskie produkty. Nie odnotowano jednak znaczącego zainteresowania polską ofertą ani obiecujących perspektyw na wprowadzenie polskich produktów z tej branży na rynek grecki.

afts4