Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji Eksportu



Seminarium tematyczne dla greckich armatorów morskich zorganizowane przez placówkę Polskiego Rejestru Statków S.A. w Pireusie pod patronatem WPHI Ambasady RP w Atenach

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Marta Szajbel | 2016-12-06 14:33:24
seminarium, prs, grecja, polska, współpraca

W dniu 18 listopada 2016 roku w Pireusie odbyło się seminarium tematyczne dla greckich armatorów morskich zorganizowane przez placówkę Polskiego Rejestru Statków S.A. w Pireusie pod patronatem WPHI Ambasady RP w Atenach.

W dniu 18 listopada 2016 roku w Pireusie odbyło się seminarium tematyczne dla greckich armatorów morskich zorganizowane przez placówkę Polskiego Rejestru Statków S.A. w Pireusie pod patronatem WPHI Ambasady RP w Atenach.

IMG7031 1

Seminarium „Wdrożenie Konwencji Międzynarodowej Kontroli i Zarzadzania Wodami Balastowym”. prowadził Pan Leszek Pokora Dyrektor Placówki Polskiego Rejestru Statków S.A. w Pireusie. Podczas seminarium Pan Mirosław Gojdź Radca, Kierownik WPHI Ateny przedstawił prezentację „Ustawa o Aktywizacji Przemysłu Okrętowego i Przemysłów Komplementarnych w Polsce”. Podkreślił, że Polska zainteresowana jest nawiązaniem długotrwałych relacji biznesowych z armatorami greckimi i może być perspektywicznym partnerem Grecji w zakresie remontu i budowy jednostek pływających.

DSC01436

Następnie Pan  Krzysztof Kołwzan Kierownik Inspektoratu Maszynowo Wyposażeniowego PRS S.A., przedstawił prezentację „Wdrożenie Konwencji Międzynarodowej Kontroli i Zarzadzania Wodami Balastowym”. Omówił główne założenia Konwencji oraz odpowiadał na pytania odnośnie skutków prawnych oraz finansowych wprowadzanych przepisów.

DSC01472

Podczas seminarium prowadzone były rozmowy biznesowe oraz prezentowane były materiały informacyjne opracowane przez polski Rejestr Statków w Pireusie oraz WPHI Ambasady RP w Atenach.

Uczestnicy uznali wydarzenie za zorganizowane z dużym sukcesem. Zgodnie stwierdzono, że uzyskano wiele cennych informacji. Organizatorzy Seminarium otrzymali liczne gratulacje.

IMG7042





Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Tłumaczenia medyczne

Biuro tłumaczeń Reddo Translations świadczy usługi z zakresu tłumaczeń medycznych. Tam, gdzie dro...
Polska - Warsaw 2021-04-20 Dodał: Marta Januszewska Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Pozostałe branże Zobacz ofertę

Kooperacja TBZ dentysta

Kooperacja TBZ dentystaKooperacja TBZ dentystaKooperacja TBZ dentysta vKooperacja TBZ dentysta
Polska - Toruń 2021-03-02 Dodał: Maciej Lutnik Statki i łodzie, Zboża Zobacz ofertę

Pilothouse

The recognisable form of Pilothouse superstructures or cabins is always fully expressed. The cabi...
Polska - Kolonia Rybacka 2020-11-27 Dodał: Patryk Tyszko Statki i łodzie Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert