.
Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuOdbędą się Grecko - Polskie Targi „2nd Grecka Panorama Exhibition in Warsaw 2016”

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Marta Szajbel | 2016-12-06 14:39:15
targi, polska, grecja, współpraca, promocja, warszawa, grecka panorama, 20016

W dniach 3-4 grudnia 2016 r. na Stadionie Narodowym w Warszawie odbędą się Grecko - Polskie Targi „2nd Grecka Panorama Exhibition in Warsaw 2016”.

Firma North Event S.A organizator targów 2nd Grecka Panorama Exhibition in Warsaw, przy wsparciu Wydziału Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Atenach, w ubiegłym roku z sukcesem zrealizowała pierwszą edycję targów. Do współorganizacji wystawy zaangażowano wiele polskich firm. Były to pierwsze w historii targi Grecko – Polskie. Druga edycja, o znacznie większym wymiarze, będzie miała miejsce w dniach 02-04.12.2016, na Stadionie Narodowym w Warszawie. Targi ukierunkowane są na współpracę pomiędzy Grecją i Polską w dziedzinie turystyki, obejmują także cały zakres hotelarstwa i gastronomii (wyposażenie hoteli, restauracji, kawiarni; napoje, artykuły spożywcze). W targach uczestniczyć będą wszystkie regiony Grecji oraz misja ponad stu greckich przedsiębiorców w dużej części składająca się z właścicieli sieci hoteli oraz importerów związanymi z dostawami do sektora turystycznego. Grecja posiadająca ponad 10 tys. hoteli. Niemal całość dostaw towarowych zaopatrzenia i wyposażenia hoteli pochodzi z importu. W delegacji greckiej będą uczestniczyć przedsiębiorcy, którzy dzięki działaniom WPHI Ambasady RP w Atenach, wykazali zainteresowanie współpracą handlową z przedsiębiorcami z Polski. Asortyment HORCA należy do perspektywicznych branż i towarów dla polskiego eksportu do Grecji i od kilku lat wykazuje stały i wysoki wzrost. Będzie to doskonała okazja dla polskich producentów sprzętu oraz wyposażenia restauracji i hoteli oraz dla polskich producentów mebli na nowe kontrakty.

12358466-10156333629615501-1612394416-n

Obecnie WPHI Ambasady RP w Atenach jest zaangażowany w zorganizowanie grupy polskich przedsiębiorców, którym oferujemy bezpośrednią pomoc i merytoryczne wsparcie podczas rozmów biznesowych z partnerami greckimi. Liczymy na liczne przybycie przedstawicieli polskich firm. Udzielimy także wsparcia delegacjom samorządów wojewódzkich w Polsce, zainteresowanych gospodarczą współpracą regionalną z samorządami regionalnymi w Grecji.

W trakcie Targów w dniu 3 grudnia, odbędzie Pierwsze Walne Zgromadzenia Założycieli Polsko – Greckiej Izby Przemysłowo – Handlowej, która powstaje dzięki zaangażowaniu WPHI Ambasady RP w Atenach. Oba wydążenia będą istotnym elementem wpływającym na pogłębienie współpracy handlowej pomiędzy Polską i Grecją oraz współpracy gospodarczej pomiędzy samorządami regionalnymi.