Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuZaproszenie do uczestnictwa w Międzynarodowych Targach Salonickich

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Marta Szajbel | 2016-09-05 10:18:34
targi, wphi ateny, saloniki, grecja, targi wielobranżowe, misja

Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Atenach planuje organizację stoiska informacyjnego na wielobranżowych, 81-ch Międzynarodowych Targach Salonickich, które odbędą się w dniach 10-18 września 2016 roku. Zapraszamy wszystkie podmioty gospodarcze, których działalność tematycznie związana jest z tymi targami, do udziału lub do odwiedzenia naszego stoiska (pawilon 16, stoisko 1).

81

Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Atenach planuje organizację stoiska informacyjnego na wielobranżowych,

81-ch Międzynarodowych Targach Salonickich,

które odbędą się w dniach 10-18 września 2016 roku.

Zapraszamy wszystkie podmioty gospodarcze, których działalność tematycznie związana jest z tymi targami, do udziału lub do odwiedzenia naszego stoiska (pawilon 16, stoisko 1).

Międzynarodowe Targi Salonickie TIF, – „Thesaloniki Internationa Fair” organizowane są corocznie przez firmę Helexpo S.A posiadającą wieloletnie doświadczenie. Wystawa prezentuje głównie greckie, ale również w dużej mierze zagraniczne firmy skupiając się na głównych osiach:

Innowacje, Technologia, Rozwój i Ekstrawersja w zakresie:

Przedsiębiorczość i innowacje, Technologia, Hi-Tech, i-Gaming, Struktury zatrudnienia – Edukacja, Praca, Książki, Grecja i przedsiębiorczość (z udziałem przedsiębiorstw i izb gospodarczych), Patenty i robotyka, Energia i konstrukcje ekologiczne, Motoryzacja, Rolnictwo, Sport, Meble i Dekoracje.

Zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszego stoika, stanowić będzie to doskonałą okazją do nawiązania długotrwałych relacji biznesowych, a także znalezienia perspektywicznych partnerów w zakresie wymiany handlowej oraz współpracy inwestycyjnej. Międzynarodowe Targi Salonickie udowodniają, że międzynarodowy prestiż i handlowa efektywność targów stanowi duży potencjał w historycznie i geograficznie jednolitym obszarze gospodarczym na Bałkanach, strefy Morza Czarnego i wschodniej części Morza Śródziemnego. Firmy, które nie zdecydują się na organizację samodzielnego stoiska zapraszamy do nadsyłania na adres Wydziału materiałów promocyjnych, prospektów, katalogów, materiałów na CD i DVD. Materiały te będziemy dystrybuować bezpłatnie na naszym stoisku.

 

Ankieta uczestnika misji:

https://greece.trade.gov.pl/pl/wphi/Ankiety-WPHI/208119,ankieta-uczestnika-misji-w-zwiazku-z-targami-tif-2016-.html

Linki do relacji z zeszłorocznych targów TIF:

https://greece.trade.gov.pl/pl/biuletyn-wphi/153158,nr-09-wrzesien-2015.html

(Biuletyn str 4-5)