Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuMisja Gospodarcza do Grecji

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Marta Szajbel | 2016-09-27 11:39:34
grecja, greece, wphi, misja gospodarcza

Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Atenach ma zaszczyt zaprosić przedsiębiorców branży mięsnej oraz mleczarskiej na MISJĘ GOSPODARCZĄ DO GRECJI W DNIACH 1-3 LISTOPADA 2014 r.

WPHI Ateny w dniach 1 – 3 listopada br. zorganizuje stoisko informacyjne podczas Międzynarodowych Targów MEAT DAYS and DAIRY EXPO 2014 w Atenach.

MEAT DAYS 2014 to międzynarodowe targi mięsa i wyposażenia przeznaczone do konkretnych potrzeb przedsiębiorców i handlowców branży mięsnej. Asortyment obejmuje mięso i produkty mięsne, maszyny i sprzęt do przetwarzania mięsa oraz transportu do rzeźni, systemy chłodzenia, rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa, sprawdzone i innowacyjne wyposażenie dla rzeźników. Targi skierowane są do rzeźni i zakładów przetwórstwa mięsnego, jak również hurtowników i detalistów oraz do firm inżynieryjnych, przedstawicieli nauki i instytucji badań naukowych, jak również organizacji branżowych i stowarzyszeń. http://www.meatdays.gr/en/

Targi DAIRY EXPO http://www.dairyexpo.gr organizowane są, jako impreza towarzysząca Meat Days. Targi wyrobów mleczarskich przeznaczone są dla potrzeb przedsiębiorców i handlowców tej branży. Polskie oferty tych dwóch branż są już z powodzeniem obecne na greckim rynku.

Podczas targów MEAT DAYS and DAIRY EXPO 2013 oferty polskich firm cieszyły się wielkim zainteresowaniem, szczególnie polska oferta mięsa wołowego, bydło hodowlane oraz wyroby mleczarskie. Greccy importerzy w sposób entuzjastyczny wypowiadali się o polskiej ofercie z branży mięsnej i mleczarskiej, wskazując Polskę, jako strategicznego dostawcę.

Dlatego też zapraszamy Państwa do udziału w misji gospodarczej do Grecji, która stanowić będzie doskonałą okazją do nawiązania długotrwałych relacji biznesowych, a także znalezienia perspektywicznych partnerów w zakresie wymiany handlowej oraz współpracy inwestycyjnej

Szczegóły misji:

1. Proponujemy przylot do Aten w piątek 31 października i powrót 4 listopada (w uzasadnionych przypadkach dopuszczamy niewielkie odstępstwa od podanych terminów).

2. Koszty uczestnika misji obejmują; ceny biletów lotniczych, ubezpieczenia, zakwaterowania i wyżywienia (ceny hoteli w Atenach nie przewyższają cen hoteli w Polsce. Postaramy się zapewnić nocleg dla przedsiębiorców w cenie nieprzewyższających normy delegacyjne).

3. Koszty WPHI Ateny obejmują: koszty związane z organizacją spotkań, tłumaczeń, wynajęcia sal, sprzętu audio-wizualnego, transportu itp. podczas targów oraz spotkań B2B.

Program misji:

1 listopada 2014 r.

10.00 – 11.45 Udział w uroczystym otwarciu Międzynarodowych Targów „MEAT DAYS and DAIRY EXPO 2014” w Atenach

11.45 - 20.00 Udział w targach na stoisku informacyjnym Wydziału Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Atenach; prezentacja oferty handlowej, nawiązywanie kontaktów, rozmowy B2B.

2 listopada 2014 r. (siedziba WPHI Ateny)

11.00 Seminarium ”Dostęp do rynku greckiego - możliwości współpracy z Polonią” organizowane przez WPHI Ateny.

12.00 Spotkanie z przedsiębiorcami polonijnymi oraz przedstawicielami Grecko - Polskiej Izby Przemysłowo – Handlowej.

13.00 - Region Attikis - szanse rozwoju (objazd).

3 listopada 2014

9.30 – 14.30 Spotkania biznesowe uczestników misji z partnerami branżowymi w siedzibie WPHI Ateny oraz wizytacje w siedzibach firm greckich.

15.00 – 20.00 Udział w targach na stoisku informacyjnym Wydziału Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Atenach

Ponadto, WPHI Ateny zapewnia:

1. Odbiór uczestników misji z lotniska i pomoc w zakwaterowaniu w Atenach.

2. Dobór partnerów do rozmów B2B właściwych dla branży, jakie reprezentują uczestnicy misji.

3. Pomoc w prezentacji firm i ofert na stoisku WPHI Ateny podczas targów MEAT DAYS and DAIRY EXPO 2014 oraz spotkań B2B.

4. Pomoc podczas rozmów biznesowych (pomoc merytoryczna, tłumaczenia).

5. Wspólną organizację lub pomoc w organizacji seminarium/konferencji/konferencji prasowych.

6. Pomoc w nawiązywaniu kontaktów handlowych podczas targów MEAT DAYS and DAIRY EXPO 2014. Pozyskanie partnerów do rozmów podczas targów oraz przygotowanie list potencjalnych partnerów.

7. Oprawę informacyjną dla uczestników misji w postaci informacji o kraju, o rynku i jego możliwościach, zestawu porad nt. prowadzenia handlu z rynkiem i działalności gospodarczej w Grecji.

8. Promocję firmy (w wersji greckiej) wśród greckich przedsiębiorców odwiedzających nasza stronę internetową.

Serdecznie zapraszamy do Grecji - Zapraszamy do udziału w misji!

 

 

W przypadku zainteresowania Państwa udziałem w organizowanej przez nas misji gospodarczej do Aten, bardzo prosimy o przesłanie ankiety:

 

ANKIETA
Pliki do pobrania

ankietainformacyjnauczestnikamisjigospodarczejdoatenorganizowanejprzezwphiatenywzwiazkuztargamimeatdayswdniach0111-03112014
doc | 34.5 KB
Pobierz