Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuSukces misji gospodarczej zorganizowanej przez WPHI Ateny!

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Marta Szajbel | 2016-09-27 13:54:54
grecja, greece, wphi, misja gospodarcza

Wydział Promocji Handlu i Inwestycji w Atenach w związku z targami FOOD EXPO, zorganizował w dniach 15 - 17 marca br. misję gospodarczą do Aten.

Celem misji było zapoznanie polskich przedsiębiorców z rynkiem greckim. W sład polskiej delegacji weszły firmy: Big Brands Group sp. z o.o., Orzech sp. z o.o., P.P.H.U. Polmlek sp. z o.o., Kaskat S.A., ATT Sp. z o.o., Unifreeze sp. zo.o. CUFU Lubin, Infoster sp. zo.o. (udział na Targach Franczyzy - Ateny, 14-17 marzec br.). Wśród polskich przesiebiorców znaleźli się m.in. producenci wyrobów mlecznych, przetworów owocowo-warzywnych, artykułów delikatesowych jak i producenci wyrobów ze stali nierdzewnej. Uczestnicy misji wzięli udział w Międzynarodowych Targach FOOD EXPO, w seminarium zorganizowanym przez WPHI Ateny pt.” Dostęp do rynku greckiego- możliwości wspołpracy z Polonią” i spotkaniach B2B. Ciekawym punktem programu był objazd uczestników po regionie Attyka. Zorganizowano ponad 25 spotkań B2B (w siedzibie WPHI, siedzibach firm greckich, na targach). Polskie firmy spotkały się m.in. z przedstawicielami greckich sieci handlowych, super marketów, hurtowni i dystrybutorami. Misję polskich przedsiebiorców wspierał merytorycznie Pan Roman Adamczyk - Dyrektor Departamentu Jednostek Nadzorowanych i Podległych, któremu serdecznie dziękujemy za pomoc! Greccy przedsiebiorcy wykazali duże zainteresowanie polską ofertą. Podczas trwania misji nawiazano liczne kontakty handlowe i zapowiedziano podpisanie kontraktów. Liczymy na owocną współpracę!