Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuStoisko WPHI Ateny na targach mięsnych MEAT DAYS

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Marta Szajbel | 2016-12-06 14:55:13
grecja, greece, wphi, targi

Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Atenach informuje, że w 2013 roku planuje jeszcze organizację stoiska informacyjnego na:Międzynarodowych Targach Mięsa MEAT DAYS - Targi mięsa, wyrobów, wyposarzenia i urządzeń mięsnych, Ateny, 2-4 listopad.

Targi mięsa i wyposażenia przeznaczone do konkretnych potrzeb przedsiębiorców i handlowców branży mięsnej. Asortyment obejmuje mięso i produkty mięsne, maszyny i sprzęt do przetwarzania mięsa oraz transportu do rzeźni, systemy chłodzenia, rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa, sprawdzone i innowacyjne wyposażenie dla rzeźników. Targi skierowane są do rzeźni i zakłady przetwórstwa mięsnego, jak również hurtowników i detalistów oraz do firm inżynieryjnych, przedstawicieli nauki i instytucji badań naukowych, jak również organizacji branżowych i stowarzyszeń.

Zapraszamy podmioty gospodarcze, których działalność jest tematycznie związana
z tymi targami do udziału, a także do odwiedzenia naszego stoiska.

Firmy, które nie zdecydują się na organizację samodzielnego stoiska zapraszamy do nadsyłania na adres Wydziału materiałów promocyjnych, prospektów, katalogów, materiałów na CD i DVD. Materiały te będziemy dystrybuować na naszym stoisku.

Z pełną informacja o imprezach wystawienniczych,w Grecji możecie się Państwo zapoznać na naszej stronie internetowej:

pod linkiem:

http://athens.trade.gov.pl/pl/TargiwRepubliceGreckiej