Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuWizyta przedstawiciela WPHI w Izbie Regionu Fthiotida oraz na Targach w Lamii

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Marta Szajbel | 2016-12-06 14:55:28
grecja, greece, wphi, targi

W dniu 24 maja 2013 r. kierownik WPHI, Pani Ewa Flis, wzięła udział w spotkaniu z Prezesem Izby P/H Regionu Fthiotida, Panem Aleksandros Diamantaras.Spotkanie odbyło się w siedzibie Izby w Lamii przy okazji wizyty przedstawicieli WPHI na 47 Krajowych Targach Lamii.

Po spotkaniu, którego tematem były możliwości rozwoju współpracy handlowej między przedsiębiorcami z regionu Fthiotida a rynkiem polskim, nastąpiła wizyta na Targach. Przedstawiciele WPHI odwiedzili stoiska członków Izby, zainteresowanych współpracą z Polską.

Izba P/H Regionu Fthiotida założona została w roku 1948 zrzesza 10.499 przedsiębiorstw (1.398 przemysłowych, 3.518 handlowych), którym oferuje szereg usług wspierających działalność produkcyjną i handlową. Między innymi informuje członków o najnowszych zmianach rynkowych (w Grecji i zagranicą), organizuje udział firm w targach w kraju i zagranicą, pomaga w działaniach eksportowych, organizuje seminaria szkoleniowe w zakresie wdrażania nowej technologii, organizuje spotkania z przedstawicielami międzynarodowego biznesu, spotkania B2B.

 

Więcej w zakładce "Targi w Grecji", link:

http://www.athens.trade.gov.pl/pl/TargiwRepubliceGreckiej/article/detail,10206,Wizyta_przedstawiciela_WPHI_w_Izbie_Regionu_Fthiotida_oraz_na_Targach_w_Lamii

Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Pilothouse

The recognisable form of Pilothouse superstructures or cabins is always fully expressed. The cabi...
Polska - Kolonia Rybacka 2020-11-27 Dodał: Patryk Tyszko Statki i łodzie Zobacz ofertę

Torby papierowe z nadrukiem

Firma Gesti oferuje torby papierowe z nadrukiem w dowolnym rozmiarze i nakładzie już od 100 sztuk...
Polska - MODLNICZKA 2021-01-06 Dodał: Magdalena Dach Sektor kreatywny Zobacz ofertę

Mobilny system dezynfekcji

Mobilny system dezynfekcji
Polska - OPOLE 2021-01-02 Dodał: Jacek Wróbel Maszyny i urządzenia, Produkcja i przetwórstwo metali, Rolnictwo i leśnictwo Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert