Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuUdziału WPHI Ateny w 6 Międzynarodowych Targach ECOTEC 2013

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Marta Szajbel | 2016-09-27 11:26:53
grecja, greece, wphi, targi

Targi „Ecotec - Technologie Środowiskowe i Systemy Fotowoltaiczne" organizowane są corocznie przez "T-Expo", pod auspicjami greckiego Ministerstwa Energetyki Środowiska i Zmian Klimatu, przy wsparciu prawie wszystkich stowarzyszeń sektorowych. Targom towarzyszy kongres "EcoForum ".

Wystawa prezentuje greckie i zagraniczne firmy specjalizujące się w sektorach:

· Odnawialne źródła energii (fotowoltaiczna, wiatrowa, geotermalna, wodna).

· Oszczędność energii.

· Eco budowle.

· Recykling.

· Zarządzanie gospodarką odpadami komunalnymi i przemysłowymi (ciecz, ciała stałe, powietrze).

· Rekultywacja terenów.

· Paliwa alternatywne.

Wystawa przyciąga menedżerów, inżynierów i dyrektorów technicznych z lokalnej administracji, przemysłu, hoteli, firm handlowych, technicznych, firm posiadaczy licencji i potencjalnych inwestorów w odnawialne źródła energii. Skierowana jest także do geodetów i konsultantów, przedstawicieli podmiotów handlowych z całej Grecji oraz przedstawicielstw zagranicznych, jak również do osób zainteresowanych technologią fotowoltaiczną, oczyszczania biologicznego oraz instalacji i systemów energooszczędnych i ich właściwości. Targi dzięki dobrze skoordynowanej kampanii reklamowej, przyciągają tysiące zwiedzających z Grecji i za granicy, którzy tłumnie odwiedzają wystawę podczas czterech dni targowych.

Ecotec 2013 odbyły się w dniach 18-21 kwietnia w Metropolitan Expo, International Airport "Eleftherios Venizelos" – Exhibition Center w Atenach i były wydarzeniem wystawienniczym określanym jako "największa wystawa technologii środowiskowych w Europie Południowo-Wschodniej”. Targi zgromadziły 184 wystawców oraz 30 tys. odwiedzających.

Równolegle, dwie inne znane wystawy odbywały się w halach w Metropolitan Expo: “DOMICATEC– Building & Renovating” oraz “HELLENIC ALUMINIUM”, co pozwalało odwiedzającym zapoznać się z bardziej wszechstronną informacją na temat technologii stosowanych w celu oszczędzania energii.

Wydział Promocji Handlu i Inwestycji zajmował stoisko F 7 w pawilonie II o powierzchni 16 m2. Stoisko znajdowało się w dobrym punkcie drugiego rzędu w sąsiedztwie największych firm z terenu Grecji. Na stoisku WPHI prowadzono rozmowy z przedsiębiorcami greckimi zainteresowanymi współpracą z polskimi firmami eksportowymi oraz prezentowano materiały otrzymane z Ministerstwa Środowiska dotyczące projektu „GREENEVO” promującego laureatów – 40 firm innowacyjnych, które działają w obszarach związanych z tematyką targów. Rozprowadzano także wydawnictwa własne m.in. ulotkę o WPHI, broszurę Polska w Pigułce (w języku greckim), Specjalności Eksportowe Polski oraz materiały: Ministerstwa Gospodarki oraz Polskiej Organizacji Turystycznej.

WPHI Ateny podczas targów zorganizował seminarium dla firm zainteresowanych współpracą z Polska p.n. „Rynek Technologii Środowiskowych w Polsce”. Podczas seminarium I Sekretarz WPHI, prezentował polską myśl innowacyjną w zakresie odnawialnych źródeł energii oraz polskie firmy specjalizujące się w technologii środowiskowej.

Na stoisku WPHI gościli przedstawiciele firmy z Polski: REMOR S.A. z siedzibą w Reczu. Współpraca podczas trwania targów układała się wzorcowo. Reprezentanci firmy nawiązali liczne kontakty handlowe.

Więcej:http://athens.trade.gov.pl/pl/TargiwRepubliceGreckiej/article/detail,9974,Udzialu_WPHI_Ateny_w_6_Miedzynarodowych_Targach_ECOTEC_2013


Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Pilothouse

The recognisable form of Pilothouse superstructures or cabins is always fully expressed. The cabi...
Polska - Kolonia Rybacka 2020-11-27 Dodał: Patryk Tyszko Statki i łodzie Zobacz ofertę

Torby papierowe z nadrukiem

Firma Gesti oferuje torby papierowe z nadrukiem w dowolnym rozmiarze i nakładzie już od 100 sztuk...
Polska - MODLNICZKA 2021-01-06 Dodał: Magdalena Dach Sektor kreatywny Zobacz ofertę

Mobilny system dezynfekcji

Mobilny system dezynfekcji
Polska - OPOLE 2021-01-02 Dodał: Jacek Wróbel Maszyny i urządzenia, Produkcja i przetwórstwo metali, Rolnictwo i leśnictwo Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert