Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuUdział przedstawicieli WPHI w spotkaniu między członkami Izby P/H w Koryncie a przedstawicielami krajów Grupy Wyszehradzkiej

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Marta Szajbel | 2016-12-06 14:51:26
grecja, greece, ελλάδα, wphi, spotkanie

W dniu 20 lutego 2013r. w siedzibie Izby P/H w Koryncie odbyło się spotkanie przedstawicieli krajów Grupy Wyszehradzkiej (odpowiedzialni za sprawy promocji wymiany handlowej Ambasad Czech, Polski, Słowacji i Węgier) z przedsiębiorcami zrzeszonymi w Izbie.

Tematem spotkania było „Środowisko biznesowe i możliwości współpracy handlowej między regionem Korynthii a krajami członkowskimi Grupy Wyszehradzkiej." Organizacyjnie za całe spotkanie odpowiadał WPHI Ambasady RP w Atenach gdyż z dniem 1 lipca Polska sprawuje prezydencję w Grupie V.

Spotkanie otworzył Wiceprezes Izby, Pan Vasilis Nanopoulos. Nawiązując do obecnej sytuacji gospodarczej w Grecji powiedział, że w ostatnich latach Izba przykłada dużo staran, aby wspomagać przedsiębiorców w regionie Koryntu, corocznie organizuje targi regionalne a spotkanie z przedstawicielami Grupy Wyszehradzkiej jest kolejnym dowodem na szukanie sposobów zwiększenia aktywności na rynkach międzynarodowych. Zaprosił przedstawicieli GV do udziału jesienią w kolejnych targach Korynthia 2013.