Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuUdział przedstawicieli WPHI w spotkaniu między członkami Izby P/H w Koryncie a przedstawicielami krajów Grupy Wyszehradzkiej

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Marta Szajbel | 2016-12-06 14:51:26
grecja, greece, ελλάδα, wphi, spotkanie

W dniu 20 lutego 2013r. w siedzibie Izby P/H w Koryncie odbyło się spotkanie przedstawicieli krajów Grupy Wyszehradzkiej (odpowiedzialni za sprawy promocji wymiany handlowej Ambasad Czech, Polski, Słowacji i Węgier) z przedsiębiorcami zrzeszonymi w Izbie.

Tematem spotkania było „Środowisko biznesowe i możliwości współpracy handlowej między regionem Korynthii a krajami członkowskimi Grupy Wyszehradzkiej." Organizacyjnie za całe spotkanie odpowiadał WPHI Ambasady RP w Atenach gdyż z dniem 1 lipca Polska sprawuje prezydencję w Grupie V.

Spotkanie otworzył Wiceprezes Izby, Pan Vasilis Nanopoulos. Nawiązując do obecnej sytuacji gospodarczej w Grecji powiedział, że w ostatnich latach Izba przykłada dużo staran, aby wspomagać przedsiębiorców w regionie Koryntu, corocznie organizuje targi regionalne a spotkanie z przedstawicielami Grupy Wyszehradzkiej jest kolejnym dowodem na szukanie sposobów zwiększenia aktywności na rynkach międzynarodowych. Zaprosił przedstawicieli GV do udziału jesienią w kolejnych targach Korynthia 2013.

Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Pilothouse

The recognisable form of Pilothouse superstructures or cabins is always fully expressed. The cabi...
Polska - Kolonia Rybacka 2020-11-27 Dodał: Patryk Tyszko Statki i łodzie Zobacz ofertę

Torby papierowe z nadrukiem

Firma Gesti oferuje torby papierowe z nadrukiem w dowolnym rozmiarze i nakładzie już od 100 sztuk...
Polska - MODLNICZKA 2021-01-06 Dodał: Magdalena Dach Sektor kreatywny Zobacz ofertę

Mobilny system dezynfekcji

Mobilny system dezynfekcji
Polska - OPOLE 2021-01-02 Dodał: Jacek Wróbel Maszyny i urządzenia, Produkcja i przetwórstwo metali, Rolnictwo i leśnictwo Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert