Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuMEAT DAYS & DAIRY EXPO & FROZEN FOOD 2014 - misja gospodarcza do Aten! Zapraszamy!

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: | 2014-10-21 21:32:51
aktualności

Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Atenach ma zaszczyt zaprosić przedsiębiorców branży mięsnej oraz mleczarskiej na: MISJĘ GOSPODARCZĄ DO GRECJI W DNIACH 1-3 LISTOPADA 2014 r

Szanowni Państwo,

 

Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Atenach ma zaszczyt zaprosić przedsiębiorców branży mięsnej oraz mleczarskiej na:

MISJĘ GOSPODARCZĄ DO GRECJI W DNIACH 1-3 LISTOPADA 2014 r.

WPHI Ateny w dniach 1 – 3 listopada br. organizuje stoisko informacyjne podczas Międzynarodowych Targów MEAT DAYS & DAIRY EXPO & FROZEN FOOD 2014 w Atenach. MEAT DAYS 2014 to międzynarodowe targi mięsa i wyposażenia przeznaczone do konkretnych potrzeb przedsiębiorców i handlowców branży mięsnej. Asortyment obejmuje mięso i produkty mięsne, maszyny i sprzęt do przetwarzania mięsa oraz transportu do rzeźni, systemy chłodzenia, rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa, sprawdzone i innowacyjne wyposażenie dla rzeźników. Targi skierowane są do rzeźni i zakładów przetwórstwa mięsnego, jak również hurtowników i detalistów oraz do firm inżynieryjnych, przedstawicieli nauki i instytucji badań naukowych, jak również organizacji branżowych i stowarzyszeń. http://www.meatdays.gr/en/  

Targi DAIRY EXPO http://www.dairyexpo.gr organizowane są, jako impreza towarzysząca targom Meat Days. Targi wyrobów mleczarskich przeznaczone są dla potrzeb przedsiębiorców i handlowców tej branży. Polskie oferty tych dwóch branż są już obecne na greckim rynku.

W tym roku po raz pierwszy podczas targów MEAT DAYS odbędą się targi FROZEN FOOD 2014.

W zeszłym roku, podczas targów MEAT DAYS and DAIRY EXPO 2013 oferty polskich firm cieszyły się wielkim zainteresowaniem, szczególnie polska oferta mięsa wołowego, bydło hodowlane oraz wyroby mleczarskie. Greccy importerzy w sposób entuzjastyczny wypowiadali się o polskiej ofercie z branży mięsnej i mleczarskiej, wskazując Polskę, jako strategicznego dostawcę. Dlatego też zapraszamy Państwa do udziału w misji gospodarczej do Grecji, która stanowić będzie doskonałą okazją do nawiązania długotrwałych relacji biznesowych, a także znalezienia perspektywicznych partnerów w zakresie wymiany handlowej oraz współpracy inwestycyjnej

 

Szczegóły misji:

1. Proponujemy przylot do Aten w piątek 31 października i powrót 4 listopada (w uzasadnionych przypadkach dopuszczamy niewielkie odstępstwa od podanych terminów).

2. Koszty uczestnika misji obejmują; ceny biletów lotniczych, ubezpieczenia, zakwaterowania i wyżywienia (ceny hoteli w Atenach nie przewyższają cen hoteli w Polsce. Postaramy się zapewnić nocleg dla przedsiębiorców w cenie nieprzewyższających normy delegacyjne).

3. Koszty WPHI Ateny obejmują: koszty związane z organizacją spotkań, tłumaczeń, wynajęcia sal, sprzętu audio-wizualnego, transportu itp. podczas targów oraz spotkań B2B.

 

Program misji:

1 listopada 2014 r.

10.00 – 11.45 Udział w uroczystym otwarciu Międzynarodowych Targów „MEAT DAYS and DAIRY EXPO 2014” w Atenach

11.45 - 20.00 Udział w targach na stoisku informacyjnym Wydziału Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Atenach; prezentacja oferty handlowej, nawiązywanie kontaktów, rozmowy B2B.

2 listopada 2014 r. (siedziba WPHI Ateny)

11.00 Seminarium ”Dostęp do rynku greckiego - możliwości współpracy z Polonią” organizowane przez WPHI Ateny.

12.00 Spotkanie z przedsiębiorcami polonijnymi oraz przedstawicielami Grecko -

Polskiej Izby Przemysłowo – Handlowej.

13.00 - Region Attikis - szanse rozwoju (objazd).

3 listopada 2014

9.30 – 14.30 Spotkania biznesowe uczestników misji z partnerami branżowymi w siedzibie WPHI Ateny oraz wizytacje w siedzibach firm greckich.

15.00 – 20.00 Udział w targach na stoisku informacyjnym Wydziału Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Atenach

 

Ponadto, WPHI Ateny zapewnia:

1. Odbiór uczestników misji z lotniska.

2. Dobór partnerów do rozmów B2B właściwych dla branży

3. Pomoc w prezentacji firm i ofert na stoisku WPHI Ateny podczas targów oraz spotkań B2B.

4. Pomoc podczas rozmów biznesowych (pomoc merytoryczna, tłumaczenia).

5. Wspólną organizację lub pomoc w organizacji seminarium/konferencji/konferencji prasowych.

6. Pomoc w nawiązywaniu kontaktów handlowych podczas targów. Pozyskanie partnerów do rozmów podczas targów oraz przygotowanie list potencjalnych partnerów.

7. Oprawę informacyjną dla uczestników misji w postaci informacji o kraju, o rynku i jego możliwościach, zestawu porad nt. prowadzenia handlu z rynkiem i działalności gospodarczej w Grecji.

8. Promocję firmy (w wersji greckiej) wśród greckich przedsiębiorców odwiedzających nasza stronę internetową.

Serdecznie zapraszamy do Grecji i udziału w misji!

W przypadku zainteresowania Państwa udziałem w organizowanej przez nas misji gospodarczej do Aten, bardzo prosimy o przesłanie ankiety:

https://athens.trade.gov.pl/pl/ANKIETYWPHIATENY/article/detail,13902,Ankieta_-_misja_gospodarcza_-_MEAT_DAYS_2014.html