Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuGrecos Family Adventure na Krecie pod patronatem WPHI Ateny

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: | 2014-10-24 11:01:31
aktualności

W dniach 19-22.10.2014 odbyło się Grecos Family Adventure na Krecie

Po raz drugi, Grecos Holiday zorganizował spotkanie dla polskich i greckich partnerów – Grecos Family Adventure na Krecie w dniach 19-22.10.2014. Na prośbę Grecos wydarzenie objęte zostało patronatem Wydziału Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Atenach. Spotkanie miało służyć zacieśnianiu więzi biznesowych i integracji partnerów biznesowych współpracujących w ramach wspólnie wyznaczanych celów. Na spotkaniu obecne były władze samorządowe Krety, greckie firmy turystyczne z różnych stron Grecji, przedstawiciele hoteli, lokalne izby turystyczne i gospodarcze oraz polscy sprzedawcy produktów Grecos Holiday najprężniej działający na rynku.

Grecos Holiday jest coraz prężniej rozwijającym się touroperatorem na rynku polskim, liderem w branży turystycznej w zakresie tworzenia wyjazdów do Grecji. Od wielu lat wszystkie działania firmy zmierzają ku zacieśnieniu więzi biznesowych pomiędzy sektorem usług turystycznych w Polsce oraz na rynku Greckim.

W ocenie organizatorów, liczny udział władz Regionu Kreta, burmistrzów miast oraz organizacji wspierających biznes nadały wysoką rangę wydarzeniu. Podniosło także zaufanie do Wydziału Handlu Promocji i Inwestycji Ambasady Polskiej w Atenach, jako podmiotu otwartego na podejmowanie współpracy z polskim biznesem.