Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuStoisko Wydziału Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Atenach podczas Międzynarodowych Targów FOOD DRINKS & HOTELS EQUIPMENT w Heraklionie.

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: | 2015-03-24 15:49:39
aktualności

Udział w Międzynarodowych Targach FOOD DRINKS & HOTELS EQUIPMENT w Heraklionie w ramach "Dni Żywności Polskiej".

Udział Wydziału Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Atenach w Międzynarodowych Targach FOOD DRINKS & HOTELS EQUIPMENT w Heraklionie były ostatnim wydarzeniem zorganizowanym w ramach „Dni Żywności Polskiej”, które się odbyły w dniach 12-22.03.2015.

Targi odbyły się w dniach 20 – 22 marca 2015 r. Odbywają się corocznie i dotyczą sektora spożywczego i hotelarskiego. Są to największe tego typu targi na Krecie. Obejmują zaopatrzenie hoteli i supermarketów. Stoisko WPHI Ateny było położone w centralnej części Centrum Wystawienniczego i cieszyło się dużym zainteresowaniem, odwiedzanym przez licznych przedstawicieli firm oraz instytucji wspierającej biznes. Stoisko polskie odwiedził Pan Stavros Arnaoutakis Gubernator Krety oraz Pan Nikos Chalkidakis, prezes Związku Hotelarzy w Heraklionie

Równolegle odbywało się Ogólnokreteńskie Forum Gospodarcze połączone z organizacją rozmów B2B, w których uczestniczyli najwięksi przedsiębiorcy Regionu Kreta. Spotkania odbywały przez trzy dni, dotyczyły kolejno sieci dystrybucyjnych, hotelarzy i supermarketów. Udział przedstawicieli WPHI w Forum oraz w rozmowach B2B był doskonałą okazję do promocji polskich produktów eksportowych oraz nawiązania licznych kontaktów biznesowych.