Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuKreta apeluje w sprawie poprawy obecnej sytuacji gospodarczej!

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: | 2015-07-03 13:27:02
aktualności

Prezesi czterech kreteńskich izb przemysłowo – handlowych w piśmie interwencyjnym do premiera A. Tsiprasa, opowiedzieli się za odwołaniem referendum i natychmiastowym porozumieniem z międzynarodowymi wierzycielami Grecji.

 

 

 

 

 

 

 

Prezesi czterech kreteńskich izb przemysłowo – handlowych w piśmie interwencyjnym do premiera A. Tsiprasa, opowiedzieli się za odwołaniem referendum i natychmiastowym porozumieniem z międzynarodowymi wierzycielami Grecji.  Podkreśli katastrofalne dla gospodarki, turystki i przedsiębiorczości skutki obecnej sytuacji spowodowanej zamknięciem banków i ograniczeniem przepływu kapitału.  Na ten moment wstrzymane zostały wszystkie  transakcje handlowe,  a   zagraniczne biura turystyczne masowo odwołują rezerwacje na sezon letni, który miał przynieść Grecji rekordowy dochód. Pod powyższym pismem podpisali się także prezesi Związku Hotelarzy w Heraklonie i Stowarzyszenia Kreteńskich Biur Turystycznych.