Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuHandel obnośny

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Anna Mackiewicz | 2015-06-11 11:11:29
grecja, handel, gospodarka

Handel obnośny w Grecji jest specyficzną formą działalności gospodarczej. Do jego prowadzenia konieczne jest posiadanie zezwolenia od władz regionalnych z miejsca, w którym dana osoba mieszkała przez ostatnie dwa lata.

Handel obnośny można prowadzić tylko w obrębie danego regionu – wyjątkiem są tu jednak towary pozyskane z morza, np. ryby, lub produkty rolnicze. Takie towary można sprzedawać na terenie całego kraju.

W przypadku gdy handel ograniczony jest do stałego miejsca sprzedaży (np. stragan), należy mieć zezwolenie od władz tej miejscowości, w której taka działalność ma być prowadzona.

Jeżeli chcemy w ten sposób sprzedawać żywność, musimy zgromadzić dodatkową dokumentację np. od służby sanitarnej. Greckie przepisy nie zezwalają na obnośną sprzedaż alkoholu.

Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Maski przemysłowe filtrujące FFP2

Mam do zaoferowania maski Polskiego producenta. Minimalna ilość zakupu - 1000 szt. Cena: 3....
Polska - Piszczac 2020-12-04 Dodał: Piotr Omelańczuk Budownictwo, Budownictwo i architektura, Produkcja mebli, Przemysł lotniczy i kosmiczny, Narzędzia mechaniczne Zobacz ofertę

Elveconn - sklep internetowy z częściami do maszyn

Szukasz sprawdzonych części do maszyn rolniczych, naczep, przyczep czy samochodów osobowych? Elve...
Polska - WROCŁAW 2020-11-30 Dodał: Adam Turek Maszyny i urządzenia Zobacz ofertę

Sprzedaż Drób Halal

Jako bezpośredni producent drobiu halal oferujemy sprzedaż hurtową tuszek z kurczaka i kury oraz ...
Polska - Warszawa 2020-09-09 Dodał: Adan Hassan Handel, Pozostałe produkty spożywcze, Wyroby z mięsa i ryb, Przetwórstwo spożywcze, Mięso Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert