Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuHandel obnośny

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Anna Mackiewicz | 2015-06-11 11:11:29
grecja, handel, gospodarka

Handel obnośny w Grecji jest specyficzną formą działalności gospodarczej. Do jego prowadzenia konieczne jest posiadanie zezwolenia od władz regionalnych z miejsca, w którym dana osoba mieszkała przez ostatnie dwa lata.

Handel obnośny można prowadzić tylko w obrębie danego regionu – wyjątkiem są tu jednak towary pozyskane z morza, np. ryby, lub produkty rolnicze. Takie towary można sprzedawać na terenie całego kraju.

W przypadku gdy handel ograniczony jest do stałego miejsca sprzedaży (np. stragan), należy mieć zezwolenie od władz tej miejscowości, w której taka działalność ma być prowadzona.

Jeżeli chcemy w ten sposób sprzedawać żywność, musimy zgromadzić dodatkową dokumentację np. od służby sanitarnej. Greckie przepisy nie zezwalają na obnośną sprzedaż alkoholu.

Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Dentysta Toruń

Invisalign - przezroczysty aparat ortodontyczny Nakładki na zęby Invisalign to nowoczesna tech...
Polska - Toruń 2022-01-23 Dodał: Aleksandra Kotkowska Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Handel, IT/ICT, Usługi finansowe Zobacz ofertę

Ortodonta Toruń

Invisalign - innowacyjny aparat na zęby Nakładki zębowe Invisalign to zaawansowana technologia...
Polska - Toruń 2022-01-23 Dodał: Aleksandra Kotkowska Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Handel, Energia i surowce odnawialne, Pozostałe wyroby Zobacz ofertę

Ortodonta Toruń

Invisalign - innowacyjne nakładki na zęby Aparat ortodontyczny Invisalign to zaawansowana tech...
Polska - Toruń 2022-01-23 Dodał: Aleksandra Kotkowska Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Handel, IT/ICT, Usługi finansowe Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert