Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuJednoosobowa działalność gospodarcza

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Anna Mackiewicz | 2015-02-19 13:15:05
grecja, spółki, prawo

Jednoosobowa działalność gospodarcza to najprostsza forma działalności w Grecji.

 

 

Jest popularna m.in. ze względu na uproszczony i tani sposób jej zakładania (nie jest wymagany kapitał), zazwyczaj niskie koszty działalności, swobodę, szybkość i elastyczność w podejmowaniu decyzji gospodarczych.

Z tej formy prowadzenia działalności korzystają m.in. małe i średnie przedsiębiorstwa handlowe, rzemieślnicze i rolnicze, a także osoby wykonujące wolne zawody.

Z drugiej jednak strony ta forma działalności gospodarczej łączy się z ryzykiem biznesowym i finansowym, w całości ponoszonym przez przedsiębiorcę. Spółki takie mają również ograniczone możliwości finansowe i kredytowe, co może się przełożyć na mniejsze możliwości ich rozwoju.

Założenie takiej formy działalności gospodarczej trwa średnio około siedmiu dni, a koszt waha się od 500 do 2000 euro – w tym są opłaty skarbowe, opłaty za usługi prawne oraz księgowe, wpis i roczna składka w izbie.

Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Dentysta Toruń

Invisalign - przezroczysty aparat ortodontyczny Nakładki na zęby Invisalign to nowoczesna tech...
Polska - Toruń 2022-01-23 Dodał: Aleksandra Kotkowska Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Handel, IT/ICT, Usługi finansowe Zobacz ofertę

Ortodonta Toruń

Invisalign - innowacyjny aparat na zęby Nakładki zębowe Invisalign to zaawansowana technologia...
Polska - Toruń 2022-01-23 Dodał: Aleksandra Kotkowska Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Handel, Energia i surowce odnawialne, Pozostałe wyroby Zobacz ofertę

Ortodonta Toruń

Invisalign - innowacyjne nakładki na zęby Aparat ortodontyczny Invisalign to zaawansowana tech...
Polska - Toruń 2022-01-23 Dodał: Aleksandra Kotkowska Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Handel, IT/ICT, Usługi finansowe Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert