Search Menu
A A A high contrast A A

Export Promotion PortalDRUKARNIA KID sp z o.o.

Company description
af
ar
bg
cz
de
dk
en
es
fi
fr
gr
hi
hr
hu
id
il
it
jp
kk
ko
lt
ms
nl
no
pl
pt
ro
ru
se
sk
tr
ua
uz
zh
Jesteśmy prężnie i dynamicznie rozwijającą się wrocławską drukarnią offsetową i cyfrową. Nasz zespół ambitnych profesjonalistów ciężko pracuje na miano godnego zaufania partnera. Wiemy, że aby to uzyskać musimy oferować więcej niż sam druk. Dlatego doradzamy, robimy projekty, tworzymy kreacje, drukujemy i realizujemy projekty w szeroko rozbudowanej introligatorni we Wrocławiu.

Oferta poligraficzna naszej drukarni KiD Wrocław oprócz druków offsetowych to także niskonakładowy druk cyfrowy i akcydensowy. Dzięki temu możemy zaoferować szeroką gamę produktów, począwszy od druku wizytówek i ulotek przez druk plakatów czy druk książek. W naszej ofercie mamy również teczki, katalogi szyte, katalogi klejone, planery, kalendarze, papier firmowy, druki samokopiujące, bloczki firmowe i notesy. Specjalizujemy się też w druku instrukcji obsługi, zawieszek z gumką i przywieszek oraz zrywek.

Od lat jesteśmy stabilnym partnerem i zaufanym dostawcą małych i dużych przedsiębiorstw a także klientów korporacyjnych. Na wysoką jakość druku i krótkie terminy realizacji pracuje najlepszy zespół naszych fachowców: graficy, drukarze oraz introligatorzy. Dążenie do zapewnienia Klientowi poczucia bezpieczeństwa potwierdziliśmy wprowadzeniem systemu ISO9001.Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!
Odkryjemy przed Tobą świat przyjaznej poligrafi.
Jesteśmy przyjazną drukarnią z Wrocławia.
Activity
Type
Services
Employment
From 10 to 50 people
Legal form
Share-holding company
Primary markets of the interest
  • United Kingdom
  • Switzerland
  • Germany
  • Denmark
  • Belgium
Legenda
- Primary markets of the interest
- Branches
- Purchasers from abroad
Company industries
Main industries
Marginal industries
Main industries of customers


Events in which I participate